Status message

This event has expired.

Deniz Selay ÇAMLIBEL ile En Derine Bakmaya Hazır Mısın?

EN DERİNE BAKMAYA HAZIR MISIN?

KALÇA AÇICILAR VE MULADHARA ÇAKRA

Where

1377 Sokak Çiftçi Apt. No:7 Kat:4 Daire:8, İzmir TR 35220

Type of Event

  • Workshop

Yoga Styles

Levels

When

Jan 16
2016
13:00 pmto16:00 pm

Price

$75

Fiatlarımız TL ü

Full Description

Kaçındığımız, farkına varmadan bedenlerimizin derinlerine gömdüğümüz öfke, korku ve üzüntü gibi olumsuz duygular ve stres , pelvis bölgesinde gerginlik, dolayısıyla duruş bozukluklarından bel ağrılarına kadar bir çok rahatsızlığa sebep olabilir. Modern yaşamın getirdiği sandalye ve koltuklarda uzun süre oturarak zaman geçirme alışkanlığı-zorunluluğu da eklenince bedende sıkışıklıkların belki de en çok görüldüğü bölge kalça bölgesi olarak karşımıza çıkıyor.

3 saatlik bu çalışmada bedenimizin merkeziyle, özellikle pelvisle ilgili pozlar ağırlıkta olacak. Bir yandan kök çakra ile çalışıp diğer yandan pelvise bağlı kaslarda güç ve esnekliğin dengesini bularak, vücudun bütünlüğünü gözden kaçırmadan, kalça, arka bacak bölgesine odaklanacağız. Kalça açıcı pozlar üzerinde çalışırken temel hizalar, nefes, biraz da anatomi bilgisi yardımcımız olacak, esneklik, teslimiyet duygusu bulmaya çalışacağız.

Kişisel seviyenizde çalışmanızı mümkün kılan, gerektiğinde pozları kendi seviyenize uygun hale getirebilmeniz için ihtiyacınız olan varyasyonların verileceği bu çalışma tüm seviyelere uygun. Özellikle bisiklete binen, koşan, tüm gün sandalyede oturarak çalışanlar; zayıf kasları güçlendirmek ve kısa kasları esnetmek için hazırlanan bu çalışmadan bel ağrıları hafiflemiş, bacaklarda kan dolaşımı artmış ve hatta yürüyüşü rahatlamış olarak, kalça bölgesinde açıklık hissiyle ayrılacak.

En derine gömdüğümüz duygularla yüz yüze gelme cesaretini göstermenin hediyesi de bedenen hissedeceğimiz esnekliği destekleyecek : hayata, etrafındakilere ve kendine daha esnek olabilmek.

Tarih: 16 Ocak 2016
Saat: 13:00-16:00

Ücret: 75 tl

**Kontenjanlar sınırlı sayıda olduğu için ödeme yapanların kayıtları kesinleşecektir.

Önkayıt veya kesin için kayıtlarınız için lütfen bize ulaşın.

Telefon : 0554 957 82 87
Eposta : /> Tüm Etkinlikler

YOGA NEDİR?

ÜCRETSİZ TANITIM DERSLERİ

SIKÇA SORULAN SORULAR

ÖZEL VE KURUMSAL DERSLER