Status message

This event has expired.

Joga i Mindfulness w Dworku pod Bocianim Gniazdem

Warsztaty przeznaczone są dla osób początkujących i praktykujących, obejmują ćwiczenia asan i ćwiczenia oddechowe (pranayama) oraz poznanie technik Mindfulness w formie medytacji z oddechem, medytacji w ruchu i body scan.
Zajęcia prowadzą:
Maciej Siudyła – wieloletni instruktor jogi Sivanandy
Ewa Kaian Kochanowska – nauczycielka Mindfulness

Where

Sztormowa 9, Gdansk PL 80-335

Type of Event

  • Retreat

Yoga Styles

Levels

When

Jun 24 to
Jun 26
2016
18:15 pmto17:15 pm

Rozpoczynamy w piątek od g. 17.00 przyjazd, zakwaterowanie, 18.30 kolacja, g. 20.00 medytacja i techniki relaksacyjne. Kończymy w niedzielę obiadem ok g. 16.00.
W programie: dwa bloki asan i pranayamy dziennie, ćwiczenia relaksacyjne i medytacyjne, poranna cisza, spacery po pobliskich lasach, wspólne przygotowanie posiłków wegetariańskich.

Price

$100

Opłata: 365 zł za całość pobytu (noclegi, wyżywienie, zajęcia jogi i mindfulness).
Zakwaterowanie w wygodnych pokojach 2-3 osobowych z łazienkami, wyżywienie wegetariańskie wg pięciu przemian. Dojazd we własnym zakresie, można zabrać się samochodem z innymi uczestnikami albo dojechać do Pucka pociągiem i stamtąd odbierzemy.

Full Description

Trzy powody, dla których warto wybrać się na warsztaty jogi i Mindfulness:
być może potrzebujesz czasu na pobycie ze sobą i z tym, co wokół ciebie się wydarza, zauważenie na co masz wpływ, a co musisz pozostawić własnemu biegowi;
dobra okazja by zadbać o swoje ciało – rozluźnianie, łagodne rozciąganie, wzmacnianie, badanie granic i nowych możliwości ciała ze spokojem i uwagą;
zrelaksowanie się i odstresowanie w spokojnej, miłej atmosferze, wśród sympatycznych osób, na łonie natury, bez pośpiechu, bez napięcia, bez spraw, które „musisz zrobić natychmiast”.