Status message

This event has expired.

Mindfulness w Dworku na Jeziorem Salińskim

Zapraszamy do spędzenia czerwcowego weekendu z Mindfulness – Uważnością – do Dworku w Salinie nad Jeziorem Salińskim.
Zabytkowy Dworek w Salinie położony jest w cichej i malowniczej części północnych Kaszub objętej programem NATURA 2000.
Mindful weekend, 9 – 11 czerwca 2017

Where

Salino, 84-250 Salino PL

Type of Event

  • Retreat

Yoga Styles

Levels

When

Jun 9 to
Jun 11
2017
18:00 pmto16:00 pm

Price

90 €

Full Description

Dlaczego warto wybrać się na Mindful weekend?
Znajdziesz wsparcie w radzeniu sobie z nieustającą zmianą w życiu – być może potrzebujesz czasu na pobycie ze sobą i z tym, co wokół się wydarza, zauważenie na co masz wpływ, a co musisz pozostawić własnemu biegowi.
Zrelaksujesz się i odstresujesz w spokojnej, miłej atmosferze, wśród sympatycznych osób, na łonie natury, bez pośpiechu, bez napięcia, bez spraw, które „musisz zrobić natychmiast”.
Uzyskasz nową perspektywę – być może czujesz, że w natłoku codziennych obowiązków brakuje ci przestrzeni na jasne widzenie i bezstronną obserwację zdarzeń i własnych emocji.
Nieważne czy spotkałeś się już z Mindfulness czy jest to pierwsza okazja, na pewno będzie to dobry czas dla ciebie.

Program opracowany został na podstawie Mindfulness-Based Stress Reduction profesora Jona Kabat-Zinna oraz neuropsychologa doktora Ricka Hansona, a także doktor Judith S. Beck – światowego autorytetu terapii poznawczej. W czasie odosobnienia przewidziane są części wykładowe – poznanie źródeł stresu i nawykowego radzenia sobie ze stresem, poznanie i stosowanie technik obniżania napięcia spowodowanego długotrwałym stresem, praktykowanie uważności: body scan, świadomy oddech, świadomy ruch – Mindful yoga, oraz elementy treningu świadomego odżywiania: gotowania i jedzenia.
Trener prowadzący: Ewa Kaian Kochanowska – certyfikowana nauczycielka Mindfulness – MBSR oraz Mindful Yogi z wieloletnim własnym doświadczeniem uważności i jogi.
Opłata: 380 zł W cenie: zajęcia, zakwaterowanie w wygodnych pokojach 2-3-4 osobowych, wyżywienie wegetariańskie wg pięciu przemian.
Zgłoszenia: lub tel. 691 355 400
UWAGA: Prosimy o zabranie ze sobą maty i koca do ćwiczeń oraz poduszki do medytacji, jeżeli posiadasz.
Rozpoczynamy w piątek, g. 17.00 przyjazd, zakwaterowanie, 18.30 kolacja, 20.00 wprowadzenie do Mindfulness. Kończymy w niedzielę, po obiedzie ok. g. 17.00.
Adres: Dworek w Salinie, 84-250 Salino 11