Status message

This event has expired.

Partner Yoga Playshop

Galite ateiti viena/-as arba su drauge/-u ar antrąja puse. Jeigu neturite poros, susirasite partnerį grupėje. Mes Jums padėsime! Beje, playshop'o metu greičiausiai keisimės partneriais, nes kai kurias asanas lengviau išmokti su panašaus ūgio žmonėmis, ir kai kurias akrobatines pozas saugiau mokintis trijų žmonių grupėse. Taip pat, Jūsų partneriu gali būti tiek moteris, tiek vyras.

Where

A.Juozapavičiaus str. 9A-166, Vilnius LT 09311

Type of Event

  • General Event

Yoga Styles

Levels

When

Feb 7
2015
05:00 amto11:00 am

Lunch time 14:30-15:30

Price

25 €

40 EUR per 2 persons

Full Description

Šis linksmas ir žaismingas playshop'as- tai nuostabi erdvė mokytis Porinės jogos principų. Praktikuosime Porinės ir Grupinės (Žmonių Mandala - HuMandala) jogos asanas, Akrobatinę Jogą, Tailandietiską Jogos Masažą, interaktyvias meditacijas bei kūrybinę vizualizaciją.

Porinė joga yra naujos kartos joga, kurios metu jogos principai pritaikomi santykiuose, bendravime ir žaidime. Užsiimdami Porine joga mes mokomės pasitikėti savimi ir kitais žmonėmis. Ji padeda išmokti girdėti, priimti save ir kitus tokiais, kokiais esame, tuo pačiu leidžiant sau ir kitiems suklysti bei įgyti patirties. Tai maloni galimybė naujai praktikuoti jogą. Atlikdami asanas kartu su partneriu Jūs ne tik geriau pažinsite patys save, bet ir vienas kitą. Ji padeda mums praktikuoti laimingą gyvenimą.. Mes mokomės būti partneriais, o ne varžovais. Jogos praktikavimas poroje arba grupėje suteikia galimybę labiau ištempti raumenis ir saugiai išmokti pažangių jogos pozų, o akrobatinių jogos pozų mes iš vis negalime atlikti vieni!

Porine joga gali užsiimti įvairaus amžiaus ir fizinio pasiruošimo žmonės. Paaugliai ir vyresni vaikai taip pat laukiami!

Užsiėmimui reikia turėti judesių nevaržančią aprangą ir vandens. Taip pat nepamirškite maisto arba pinigų pietų pertraukai.

♥ Ateik atsipalaiduoti, pasijuokti, pažaisti ir pažadinti savo vidinį vaiką ♥