Ayça Güdücü Erdem

İstanbul İstanbul
Turkey

No reviews yet

ૐ Türkçe

Yogaya olan ilgisi ve merakı, dans geçmişinde karşısına çıkan yoga dersleriyle üniversite yıllarına dayanan Ayça Güdücü Erdem, evde kitaplardan uygulayarak bireysel olarak merakla yaptığı yoga pratiklerini, 2010 yılında stüdyo derslerine katılmaya başlamasıyla bir üst seviyeye taşımıştır. Farklı yoga stillerini pratik eden derslere, workshoplara katılma ve bunları deneyimleme şansı yakalamıştır.

2014 yılında profesyonel olarak sürdürdüğü İç Mekan Tasarımcılığı mesleğini freelance olarak devam ettirme kararı almış ve aynı zamanda yoga pratiği ve felsefesinde daha da derinleşmeyi hedefleyerek Yoga Alliance onaylı 200 saatlik Hatha Yoga Eğitmenlik Eğitimini tamamlamıştır. Eğitimi takiben, yogada uzmanlaşma yolunda ilerlemeyi hedefleyerek, 80 saatlik Hatha Yoga Mentörlük Programına ve 27 saatlik Çocuk Yogası Eğitmenlik Eğitimine katılmıştır. Eğitimlerin yanı sıra Ashtanga Yoga ve Shadow Yoga çalışmaları, takip ederek katıldığı workshop ve eğitimler sürekli olarak devam etmektedir.

Ayça Güdücü Erdem, özel kurumlarda ‘grup ve özel yoga dersleri’ ve ‘çocuk yogası dersleri’ vermekte, aynı zamanda DesignbyHamsa Tasarım Atölyesi’nde İç Mekan Tasarımı üzerine çalışmalarına devam etmektedir.

YogaCici eğitmen kadrosunda Çocuk Yogası Eğitmeni olarak yer almaktadır.

Ayça ayrıca; online bir topluluk olarak yoga öğrencileri, yoga eğitmenleri ile yoga stüdyolarından oluşan ve dünya çapında yoga deneyimlerini paylaşan; ‘All You Can Yoga‘ elçisidir.

ૐ English

Her attachment and curiosity about yoga, started in university years which she had a chance to meet by dancing. Ayça Güdücü Erdem started attending studio classes in 2010 and improved her practice, after curiously self- practicing from books at home. She had a chance to attend several kind of yoga classes and workshops in different yoga styles.

In 2014, she decided to progress as freelance in her profession as Interior Designer and aiming to deepen her practice and philosophy about yoga, she attended Yoga Alliance certified Hatha Yoga Teacher Training 200 hrs. Following this training, she attended Hatha Yoga Mentoring Programme 80 hrs and Yoga for Kids Teacher Training 27 hrs, willing to expertise in yoga. Except these trainings, she regularly continues to attend Ashtanga Yoga and Shadow Yoga workshops and teachings.

Ayça still continues to give group and private yoga classes for adults and kids in different studios and goes on working as an Interior Designer in her own company DesignByHamsa.

She is also related to YogaCici expert team as Yoga for Kids Instructor.

Ayça is also an ambassador for ‘All You Can Yoga’ community; which consist of yoga practitioners, teachers and studios; that connect and share their yoga experience around the world.

Ayça Güdücü Erdem has not set up appointments on YogaTrail... but you can send an inquiry ▶