Kuba Łuczak

Wrocław
Poland

No reviews yet

PLAN ZAJĘĆ - Centrum Jogi

Wtorek - 19:30
Czwartek -19:30
Sobota - 11:00 oraz 12:30

Rynek 48 - 5 piętro. Zapraszam!

Moja przygoda z jogą zaczęła się na poważnie w 2011 roku. Wtedy też postanowiłem podejść do praktyki asan nie tylko amatorsko i dla rozrywki. Joga była dla mnie wyzwaniem, nauką pokory. Te trzy cechy również zdecydowały o moim podejściu do nauczania jogi, ukształtowały filozofię osoby praktykującej jogę. Od 3 lat regularnie i systematycznie uczę się pod okiem Agnieszki Oleksyn w Centrum Jogi. Jedna szkoła i jeden nauczyciel. To paradoksalnie bardzo istotna sprawa - to kształtuje konsekwentnie Twój styl jako ucznia i jako nauczyciela. Stały nauczyciel zna Twoje mocne oraz słabe strony. A w jodze najważniejsze są właśnie te drugie. Walka z nimi i ich przezwyciężanie. W styczniu 2013 roku dostałem propozycje nauczania w wrocławskim Centrum Jogi. Nie wyobrażałem sobie nigdy siebie jako nauczyciela. Jednakże kontakt z drugim człowiekiem, przekazywanie wiedzy i doświadczenia okazało się dla mnie czymś niewiarygodnie stymulujący, rozwijającym. Obecnie prowadzę 4 sesje tygodniowo. W tym jedną otwartą, gdzie doradzam przy okazji indywidualnych praktyk uczniów. Jednocześnie rozwijała się moja druga pasja, czyli bieganie. Biegam regularnie od 3 lat. Za mną już Maraton Wrocławski, Półmaraton w Kościanie, słynne 10 km w pobliskiej Sobótce i podziemne 5 km w Złotym Stoku. Maraton jest dla mnie jednym z najważniejszych osiągnięć w życiu. Nowa praca to moja nowe marzenie, mój nowy cel. Od zawsze pracowałem "za biurkiem", z dala od ludzi i bez bezpośredniego kontaktu z człowiekiem. Chcę to zmienić. Wiem, że to już nie jest moje miejsce. Pasja jaką jest joga i to że uwielbiam bezpośredni kontakt z ludźmi zmieniły moje priorytety.

"Próbowałam jogi u różnych nauczycieli, ale to właśnie Jakub przekonał mnie do tej aktywności. Każda lekcja u niego jest starannie przygotowana, a prowadząc zajęcia Jakub zwraca uwagę na indywidualne predyspozycje uczniów - wzmacnia ich słabe strony i pielęgnuje mocne. Chętnie też dzieli się swoją wiedzą, np. zdradzając biegaczom sposoby na wykorzystanie jogi przy rozciąganiu. Nauczyciel godny polecenia!"
[Agata]

"Wiele razy próbowałam przekonać się do jogi. Nigdy zajęcia nie były na tyle zadowalające, abym pojawiała się na nich systematycznie. Dopiero joga z Jakubem spowodowała nagły zwrot. Jakub jako instruktor pokazuje nową jakość życia. Wskazówki jakie daje podczas zajęć, dotyczą różnych sfer, co doskonale usprawnia codzienne działania. Jakub jest bardzo świadomym nauczycielem, dającym poczucie bezpieczeństwa podczas zajęć, patrzącym indywidualnie na każdego uczestnika. Spotkania z jogą, które prowadzi Kuba są różnorodne dopasowane do uczestników, ich odczuć, możliwości, a nawet humoru. Gorąco polecam Jakuba jako nauczyciela Jogi."
[Agnieszka]

"Determinacja w dochodzeniu do celu, upór w budowaniu odpowiedniej postawy i formy sa kluczem do określenia podejścia prezentowanego przez Jakuba, jako mentora, nauczyciela i przewodnika".
[Mariusz]

Rating

No reviews yet

Write a Review