Merit Raju

Tallinn
Estonia

No reviews yet

Mul on õnn olla sündinud inimesi inspireerima. Olen saanud tunda rõõmu lihttööl ja kõrge kvalifikatsiooniga postil, olen maitsnud vabakutselise vaheldusrikast elu, elanud maal, linnas ja välismaal. Olen saanud kogeda omaenese piire joogaõpetajate koolitustel ja ekstreemsevõitu reisidel. Tingimusteta armastust oma lapse silmis. Olen näinud, kuidas mu unistused täituvad.
Olen saanud palju inspiratsiooni joogast ja elust enesest ning olen neid mõtteid ka raamatuteks vorminud. Üks neist, Hingele pai, jõudis eriti paljudesse kodudesse.
Tänaseks on mu poeg kolmeaastane ja olen valmis jagama oma vahepealseid elukogemusi, vaimustust ja inspiratsiooni, väljakutseid ja rõõme uues kuues. Lisaks iga-aastastele joogafestivalidele ja igakuisele Sensa ajakirjale nüüd ka Hingele pai mõisapuhkuste ja reiside vormis. Hingele pai tähendab minu jaoks enese eest pehmelt hoolitsemist kõige kaunimates keskkondades, et me usuksime endist vaid parimat ja meis saaks avalduda see imeline headust, loovust ja armastust täis hing, kes me tegelikult oleme.
Mulle meeldib palju teha ja ma jõuan palju teha, sest ma usun, et sellel kõigel on mõju ja ma saan anda oma panuse maailma paremaks muutmisel. Kõlab naiivselt, aga on tegelikult ka just nii.

Rating

No reviews yet

Write a Review